• + darček!
  • Darček v hodnote 44Є
Matrac LActive výška-20cm

Matrac LActive výška-20cm

Matrac LACTIVE pre fyzickú pohodu a vitalitu s účinkom ozónovej terapie. 

Celková výška matraca je 20 cm. 

Pre objednanie matraca špecifického rozmeru nás kontaktujte.

Rozmery: 90x200cm
276,00 €   s DPH

230,00 €   bez DPH

Do 3 dní
Skladom

 
Darček zdarma ku každému matracu

Ku každému matracu Vám zdarma pribalíme chránič matraca a podložku pod matrac v hodnote 44€

 
Doprava ZADARMO od 30€

Pri nákupe nad 30€ získavate dopravu po celom Slovensku zdarma.

 
Doručenie do 3 pracovných dní

Všetky naše produkty Vám doručíme do 3 pracovných dní od objednania

Čím viac energie potrebuje telo, tým viac kyslíka budete potrebovať. K zhromažďovaniu kyseliny mliečnej dochádza vo svaloch, ktoré nedostávajú dostatočné množstvo energie, čo vedie k únave. Kvôli únave sa kvalita spánku zhoršuje a telo nedokáže získať dostatočný odpočinok a deň začínate unavený. Tento stav má nepriaznivý vplyv na naše celé fyzické a duševné činnosti. Metóda ozónovej terapie sa používa na zníženie množstva kyseliny mliečnej akumulovanej v tele a na zvýšenie hladiny kyslíka, ktorú telo potrebuje. Poťah LACTIVE, rovnako ako pri liečbe ozónom, ponúka kyslík potrebný pre telo a pozitívne prispieva k odstráneniu únavy svalov, prispieva k zvýšeniu množstva aktívneho iónu v tele, zvyšuje hladinu kyslíka v tele , znižuje množstvo kyseliny mliečnej spôsobenej únavou, pomáha telu  odpočívať a zostať svieži. Vďaka kryštalickým soliam v kompozícii poťahu matraca sa aktívne ióny dostávajú do okolia. Tieto ióny vstupujú do tela dýchaním a zvyšujú hladinu kyslíka. Množstvo energie potrebné na výrobu energie sa teda zodpovedajúcim spôsobom zvyšuje. Nakoniec sa zníži hladina kyseliny mliečnej spôsobujúca únavu. Vďaka aktívnemu poťahu matraca sa v tele zvyšuje množstvo kyslíka, zatiaľ čo tvorba kyseliny mliečnej je znížená. Týmto spôsobom prispieva telo k optimálnemu odpočinku počas spánku. To vám umožní začať nový deň s novou dávkou energie. 

Jadro matraca tvorí 18 cm vrstva ortopedickej DreamPUR peny s obojstranným vlnitým zónovým profilovaním. Antidekubitný prierez zabezpečuje dokonalé prevzdušnenie a optimálnu regeneráciu organizmu. Matrac je charakteristický vynikajúcou elasticitou a tvarovou stálosťou, ponúka vynikajúce ortopedické vlastnosti a potrebné prúdenie a výmenu vzduchu. 

Poťah matraca LActive je prešívaný, snímateľný, bielo-modrý s modrým zipsom. Celková výška matraca je 20 cm. Antiroztočový a hypoalergénny.

Tabuľka vlastností

Výška
20cm
Tvrdosť
mäkšie
Nosnosť
130kg
Pranie
áno
Zips
áno
Polohovateľnosť
do 60°
Využitie
pre deti
pre dospelých
pre seniorov
Jadro
penové
Tvrdosť (1-5)
3

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (15)