Sme tím odborníkov s 20-ročnými skúsenosťami v oblasti zdravého spánku, odpočinku a relaxu. Výroba matracov a doplnkov pre dokonalý spánok je pre nás výzvou na neustále zlepšovanie sa. Nové kolekcie Sleep in HARMONY - symbol liečivej energie a LEMA sú výsledkom spolupráce s našimi zákazníkmi a vypočutím ich požiadaviek na dokonalý spánok, relax a oddych.

Kolekcia Sleep in HARMONY prináša do vášho života rovnováhu a vyrovnanosť. Pomáha osviežiť vaše telo a bojovať proti stresu. Zvyšuje pohodlie počas spánku, čím pozitívne vplýva na každodenný život. Ak sa snažíte držať krok s tempom moderného života, môže sa to prejaviť vašom tele aj mysli. Ideálne riešenie na zmiernenie vyčerpania a zabezpečenie toho, aby všetky funkcie tela boli normálne a zdravé, je zdravý spánok. Spanie na matraci z kolekcie Sleep in HARMONY sa zmení na meditatívnu cestu, ako keby ste robili jogu v srdci prírody. Ráno sa zobudíte plní energie a svieži. Proste spánok v duchu harmónie.

Kolekcia LEMA ponúka základný ortopedický matrac MILANO silver, plnený "vzduchom" a špeciálne upravený matrac LEMA memo silver ktorý je doplnený o kontaktnú vrstvu (pamäťová MemoDreamPUR alebo klasická dreamPUR) na ortopedickom jadre. Matrac LEMA memo silver je určený pre náročných klientov, ktorí vyžadujú dokonalý oddych a relax počas spánku. Táto kolekcia zjednodušuje výber matracov bez zdĺhavého a zložitého študovania jednotlivých parametrov.