• Darček v hodnote 44Є
Matrac CASHMERE výška-28cm

Matrac CASHMERE výška-28cm

Novinka

Luxusný matrac Cashmere (exotický dotyk pri spánku) je navrhnutý pre náročných klientov, ktorí uprednostňujú vysoké matrace umožňujúce dokonalý pôžitok zo spánku, vzdušnosť, jemnosť, príjemný. Jadro matraca je konštruované z kombinácie DreamPUR pien SOFT a HARD špeciálne zónovo priečne zarezávaných pre dokonalé odvetrávanie a komfort spánku

Celková výška matraca je 28cm.

Pre objednanie matraca špecifického rozmeru nás kontaktujte.

Rozmery: 90x200cm
433,00 €   s DPH

360,83 €   bez DPH

 
Darček zdarma ku každému matracu

Ku každému matracu Vám zdarma pribalíme chránič matraca a podložku pod matrac v hodnote 44€

 
Doprava ZADARMO od 30€

Pri nákupe nad 30€ získavate dopravu po celom Slovensku zdarma.

 
Doručenie do 3 pracovných dní

Všetky naše produkty Vám doručíme do 3 pracovných dní od objednania

Cashmere - symbol elegancie. V priebehu storočí používali králi a kráľovské rodiny látky vyrobené z kašmíru ako symbol elegancie a vznešenosti. Kashmira tkanina vyvinutá so špeciálnou zmesou kašmírových a viskózových priadzí vám poskytne pohodlný a exotický spánok. Špirálová štruktúra Kašmíry je úplne jedinečná a pomáha regulovať teplotu na požadovanej úrovni reguláciou telesnej teploty.

Luxusný matrac Cashmere je navrhnutý pre náročných klientov, ktorí uprednostňujú vysoké matrace umožňujúce dokonalý pôžitok zo spánku, vzdušnosť, jemnosť, príjemný. Jadro matraca je konštruované z kombinácie DreamPUR pien SOFT a HARD špeciálne zónovo priečne zarezávaných pre dokonalé odvetrávanie a komfort spánku.

Snímateľný poťah z príjemnej látky Cashmere je vo vrchnej časti prešívaný vrstvou visco peny memoDreamPUR v kombinácii s dutým vláknom. Vrstva pamäťovej peny všitá do poťahu matraca zmierňuje záťaž na tlakové body a prispieva k uvoľneniu svalstva. Poskytuje príjemný pocit a umožňuje spať v dokonalej harmónii bez neustáleho hľadania správnej polohy. Druhá strana matraca je prešívaná s vrstvou peny DreamPUR v kombinácii s dutým vláknom. Dokonalé odvetranie matraca zabezpečuje na bočnej strane 3D biely pásik.

Celková výška matraca 28 cm. Antiroztočový a hypoalergénny.

Výška

Tvrdosť

Nosnosť

Polohovateľnosť

Zips

Pranie

28 cm

3 a 4

130/150 kg

Áno (do 30°)

Áno

Nie

 

Novinka

Tabuľka vlastností

Výška
28cm
Tvrdosť
obojstranné
Nosnosť
150kg
Pranie
nie (odporúčame chránič matraca)
Zips
áno
Polohovateľnosť
do 30°
Využitie
obojstranné
pre dospelých
pre seniorov
Jadro
pamäťové
sendvičové
Tvrdosť (1-5)
3/4

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (15)