Vankúš Skladací/Polohovateľný 43x73x14

Novinka

Všestranný Ortopedický skladací vankúš bol vynájdený, patentovaný na pohodlie a relax.
Vďaka špeciálnemu diagonálnemu strihu môže vankúš zaujať samostabilnú polohu, ktorá ponúka iný uhol podpory, až po simuláciu objemu troch prekrývajúcich sa vankúšov je pohodlný v posteli, na pohovke, ale aj v aute, karavane, na lodi a dokonca aj v kancelárii. Je navrhnutý na pohodu a relax mnohými spôsobmi. 

100,00 €
75,00 €   s DPH Zľava 25%

62,50 €   bez DPH

 
Darček zdarma ku každému matracu

Ku každému matracu Vám zdarma pribalíme chránič matraca a podložku pod matrac v hodnote 44€

 
Doprava ZADARMO od 30€

Pri nákupe nad 30€ získavate dopravu po celom Slovensku zdarma.

 
Doručenie do 3 pracovných dní

Všetky naše produkty Vám doručíme do 3 pracovných dní od objednania


Vďaka špeciálnemu diagonálnemu strihu môže vankúš zaujať samostabilnú polohu, ktorá ponúka iný uhol podpory, až po simuláciu objemu troch prekrývajúcich sa vankúšov je pohodlný v posteli, na pohovke, ale aj v aute, karavane, na lodi a dokonca aj v kancelárii. Je navrhnutý na pohodu a relax mnohými spôsobmi. Ľahko sa prispôsobí akémukoľvek použitiu, ponúka optimálnu podporu pri čítaní, sledovaní televízie v posteli, na pohovke a je výnimočným vankúšom z pamäťovej Visco prírodnej peny  na spanie.   

Jadro vankúša je vyrobené z mikroperforovaného elastického visco na báze prírodných olejov čo prispieva k lepšiemu prevzdušneniu a termoregulácií.

Poťah je s dvojitým zipsom snímateľný prateľný  na 30 °C. Z jednej strany 100% bavlna a z druhej strany Hypoalergénnej a proti roztočovej strečovej látky.

Balené v praktickej cestovnej taške.  

Novinka

Tabuľka vlastností

Poťah
100% Bavlna
Rozmery
43x73x14cm

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)