Pri výbere Vám pomôže náš vyškolený špecialista

Venus

249,17 €
Do 3 dní

Obojstranne využiteľný luxusný matrac VENUS, ktorý je tvorený jadrom z peny Sonnocel dvojakej hustoty. Ružová strana z peny Sonnocel 25 s ortopedickou záťažou do 100 kg je vhodná skôr pre ženy. Naopak modrá strana z peny Sonnocel 38 s ortopedickou záťažou až do 130 kg je určená skôr pre mužov. Priečna a pozdĺžna perforácia jadra zabezpečuje antidekubitnú funkciu, zvyšuje elasticitu a prevzdušnenie matraca na oboch stranách. Unikátny a snímateľný poťah rozptyľuje a eliminuje nežiadúce pachy, ktoré negatívne ovplyvňujú kvalitu spánku, života a ľudské zdravie. Navyše má antibakteriálnu a antiroztočovú úpravu.

 

Doprava ZDARMA od 10€

 

Doručenie do 3 pracovných dní

Rozmery
Množstvo
Skladom

Obojstranne využiteľný luxusný matrac VENUS, ktorý je tvorený jadrom z peny Sonnocel dvojakej hustoty. Ružová strana z peny Sonnocel 25 s ortopedickou záťažou do 100 kg je vhodná skôr pre ženy. Naopak modrá strana z peny Sonnocel 38 s ortopedickou záťažou až do 130 kg je určená skôr pre mužov. Priečna a pozdĺžna perforácia jadra zabezpečuje antidekubitnú funkciu, zvyšuje elasticitu a prevzdušnenie matraca na oboch stranách. Špeciálne vytvrdená pena Sonnocel, ktorá je v exponovaných miestach umiestnená priečne, zaručuje optimálnu oporu chrbtice a napomáha tak k dokonalému uvoľneniu svalstva dospelého človeka. Unikátny a snímateľný poťah rozptyľuje a eliminuje nežiadúce pachy, ktoré negatívne ovplyvňujú kvalitu spánku, života a ľudské zdravie. Navyše má antibakteriálnu a antiroztočovú úpravu.

Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať náš chránič na matrac alebo našu ne-premokavú plachtu prateľnú až do 90°C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO–TEX®.

Uvedená cena je za štandardné rozmery. Na objednávku aj atypické rozmery až do 200x220cm.

Dormisan

Tabuľka dát

Výška
20cm
Tvrdosť
obojstranné
Nosnosť
100kg/130kg
Balenie
vákuové
Využitie
obojstranné
pre deti
pre dospelých
pre seniorov
Jadro
sendvičové
Tvrdosť (1-5)
3/4