Pri výbere Vám pomôže náš vyškolený špecialista

Poťah na vankúš Aroma MemoDREAM

14,90 €
S DPH

Poťah na vankúše memoDREAM - AROMA

 

Doprava ZDARMA od 10€

 

Doručenie do 3 pracovných dní

Vankúš
Aróma
Množstvo

Poťah na vankúše memoDREAM - AROMA

Vankúše memoDREAM sú našou výzvou zbaviť sa stresu nahromadeného počas celého dňa. Vankúš spoločne s matracom je pravdepodobne objekt, s ktorým trávime najviac času počas dňa. Predstavuje jeden z dôvodov, ktoré určujú kvalitu spánku a následne aj kvalitu života. Preto je naša vankúšová ponuka schopná uspokojiť všetko pohodlie spojené s držaním tela a rôznymi technickými charakteristikami, ako sú potenie a elastická deformácia.

Vankúše v tvare klasického mydla (SOAP) alebo anatomické (ANATOMIC) vyhovujú rôznym potrebám bez ohľadu na polohu, v ktorej spíte. Všetky sú antiroztočové a antialergické. Špeciálna mikroperforácia, ktorá charakterizuje vankúše memoDREAM, zlepšuje priedušnosť.

Reagujú na tlak tela s mimoriadnym pohodlím. Vďaka vysoko prispôsobiteľnej výplni sú najmodernejšie výrobky schopné samočinne sa prispôsobiť a samomodelovať sa, pričom telo podporujú novým spôsobom. Koncentrácia technológie, ktorá pomáha nájsť harmóniu počas odpočinku.

Všetky vankúše z kolekcie memoDREAM sú v 2 poťahoch – základný (bavlnený na zips) + vonkajší (poťahová látka podľa modelu na zips).

chat Komentáre (0)