Set pre športovcov

Set pre športovcov mužov a ženy obsahuje zvýhodnený balíček štyroch produktov za cenu troch. Zloženie: masážny prípravok Alpenkrauter balsam určený pre ľudí mladšieho i staršieho veku a tiež pre športovcov. Zmierňuje bolesti a odstraňuje únavu svalov a kĺbov. Eucalyptus Gel s kostihojom je ľahko chladivý a osviežujúci masážny gél obsahuje blahodarne aromatické oleje eukalyptu, mäty, levandule a extrakt kostihoja. Biobalzam Zlatý drak vyrobený z liečivých rastlín je vysoko cenený pre svoje schopnosti pomáhať pri reumatických bolestiach, bolestiach kĺbov a chrbtice. Kur-a-san bylinková masť s vysoko hodnotnými éterickými olejmi, rozmarínom, levanduľou a harmančekom.

Balenie: 150 ml
29,00 €   s DPH

24,17 €   bez DPH

 
Darček zdarma ku každému matracu

Ku každému matracu Vám zdarma pribalíme chránič matraca a podložku pod matrac v hodnote 44€

 
Doprava ZADARMO od 30€

Pri nákupe nad 30€ získavate dopravu po celom Slovensku zdarma.

 
Doručenie do 3 pracovných dní

Všetky naše produkty Vám doručíme do 3 pracovných dní od objednania

Eucalyptus Gel s kostihojom je ľahko chladivý a osviežujúci masážny gél obsahuje blahodarne aromatické oleje eukalyptu, mäty, levandule a extrakt kostihoja. Je známe, že látky obsiahnuté v týchto olejoch uľavujú pri bolestiach chrbta, svalovom preťažení, bolestivých narazeniach a po športovej aktivite.

Alpenkräuter balzam je bylinný krém, ktorý obsahuje výťažky z borovice, rozmarínu, šalvie a citrónu. Vhodný je na masáže celého tela po aktívnom športovaní. Masážou sa uvoľňuje bolesť kĺbov, stuhnuté svaly a bolesti hlavy. Alpský bylinkový balzam je vysoko kvalitný produkt z alpských byliniek a éterických olejov. 

Biobalzam Zlatý drak vyrobený z liečivých rastlín je vysoko cenený pre svoje schopnosti pomáhať pri reumatických bolestiach, bolestiach kĺbov a chrbtice. Jeho chladivý efekt zmierňuje svalovú horúčku a svalové kŕče a preto je odporúčaný pre športovcov a ľudí s pohybovou záťažou. Nápomocný je taktiež pri uvoľňovaní dýchacích ciest vďaka extraktu z levandule a mäty. 

Kur-a-san bylinková masť s vysoko hodnotnými éterickými olejmi, rozmarínom, levanduľou a harmančekom. Použitie: bolesti hlavy a migréna, prechladnutie, ťažké nachladnutie, zápästia, laketné a ramenné kĺby (keď sú kĺby poškodené úbytkom maziva), kolená a členky, kŕčové žily a zápaly žíl. 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)