• + darček!
Pri výbere Vám pomôže náš vyškolený špecialista

Matrac YLANG výška 22 cm

289,00 €

Matrac YLANG pre pozitívnu životnú energiu. 

Celková výška matraca je 22 cm.

Pre objednanie matraca špecifického rozmeru nás kontaktujte.

 

Doprava ZDARMA od 10€

 

Doručenie do 3 pracovných dní

Rozmery
Množstvo

YLANG – YLANG znamená kvet kvetov a táto voňavá rastlina z oblasti Malajzie a Indonézie má okrem vône aj výnimočné liečebné účinky. Použité prírodné oleje sú v látke uzavreté v malých obaloch – mikrokapsulách, z ktorých sa postupne uvoľňujú a ich vôňa filtruje negatívnu energiu, obnovuje sebadôveru, pozitívnu životnú energiu  a umožňuje duchovné naladenie.  Silice tiež pomáhajú odstraňovať svalové napätie, pomáha pri bolestiach hlavy a migréne.  

Základom tohto luxusného, vysokého, tvrdšieho a zároveň veľmi komfortného matraca YLANG-YLANG je jemne profilovaná platňa tvrdšej verzie pamäťovej peny memoDreamPUR, zosilnená nosnou vrstvou ortopedickej peny DreamPUR v spodnej časti zónovo zarezávanou, ktorá jemne podopiera telo tak, aby matrac poskytoval správnu rovnováhu medzi mäkkosťou, tuhosťou a polohovateľnosťou. 

Poťah z plasticky nadýchanej prešívanej elastickej látky YANG-YANG je krémovo- zelený, snímateľný, so svetlozeleným zipsom. Celková výška matraca 22 cm. Antiroztočový a hypoalergénny.

Tabuľka dát

Výška
22cm
Tvrdosť
mäkšie
Nosnosť
130kg
Pranie
áno
Zips
áno
Polohovateľnosť
do 60°
Využitie
pre dospelých
pre seniorov
Jadro
pamäťové
sendvičové
Tvrdosť (1-5)
3
Komentáre (0)