• Výpredaj!
  • -40%
  • + darček!
Pri výbere Vám pomôže náš vyškolený špecialista

Matrac Luton LUX XL výška 26 cm

299,00 €
179,40 € Zľava 40%

Výnimočný ortopedický zdravotný matrac LutonLUX  je 26 cm vysoký matrac, určený pre ľudí, ktorý uprednostňujú stredne tvrdé až tvrdé matrace a pre dospievajúce osoby, ktoré sa chcú vyhnúť problémom s chrbticou. Je vyrobený z vysokokvalitnej orthoDreamPUR peny, ktorá vyniká príjemnou pohodlnosťou, komfortom a dlhou životnosťou. Vďaka možnosti výberu výšky matraca Luton LUX 15cm, 17cm, 20cm alebo 26 cm si môžete prispôsobiť vzdialenosť postele od zeme aby sa vám dobre vstávalo

Pre objednanie matraca špecifického rozmeru nás kontaktujte.

 

Doprava ZDARMA od 10€

 

Doručenie do 3 pracovných dní

Rozmery
Výška
Množstvo

Výnimočný ortopedický zdravotný matrac LutonLUX  je 15-17-20 a 26 cm vysoký matrac, určený pre ľudí, ktorý uprednostňujú stredne tvrdé až tvrdé matrace a pre dospievajúce osoby, ktoré sa chcú vyhnúť problémom s chrbticou. Jeho jadro (srdce) tvory ortopedický DreamPUR materiál, ktorý poskytuje dokonalú oporu počas spánku. Vďaka možnosti výberu výšky matraca 15cm, 17cm, 20cm alebo 26 cm si môžete prispôsobiť vzdialenosť postele od zeme aby sa vám dobre vstávalo. 

Poťahová látka so špeciálnou úpravou SILVERLife s iónmi striebra a antibakteriálnou a antiroztočovou úpravou blokuje a redukuje tvorbu škodlivých zárodkov a baktérií, výborne likviduje roztoče a má antimikrobiálny účinok.

LUX

Tabuľka dát

Výška
20cm
26cm
Tvrdosť
obojstranné
tvrdé
tvrdšie
Nosnosť
do 120kg možnosť objednať do 150 kg
Pranie
áno
Zips
áno
Uloženie
pevný alebo lamelový rošt
Fyzio systém
základný ortopedický matrac
Záruka
5 rokov
Zdravotný ortopedický matrac
áno
Využitie
obojstranné
pre deti
pre dospelých
pre seniorov
Jadro
penové
Tvrdosť (1-5)
4
Nový produkt

Mohlo by Vás zaujímať

Komentáre (0)