• -40%
  • + darček!
  • Darček v hodnote 44Є
Matrac Luton LUX L silver výška-20cm

Matrac Luton LUX L silver výška-20cm

Novinka

Výnimočný ortopedický zdravotný matrac LutonLUX je 20 cm vysoký matrac, určený pre ľudí, ktorý uprednostňujú stredne tvrdé až tvrdé matrace a pre dospievajúce osoby, ktoré sa chcú vyhnúť problémom s chrbticou. Je vyrobený z vysokokvalitnej orthoDreamPUR peny, ktorá vyniká príjemnou pohodlnosťou, komfortom a dlhou životnosťou. Vďaka možnosti výberu výšky matraca Luton LUX 15cm, 17cm, 20cm alebo 26 cm si môžete prispôsobiť vzdialenosť postele od zeme aby sa vám dobre vstávalo. 

Pre objednanie matraca špecifického rozmeru nás kontaktujte.

Rozmery: 90x200cm
Výška: 20
306,00 €
183,60 €   s DPH Zľava 40%

153,00 €   bez DPH

Do 3 dní
Posledné kusy na sklade

 
Darček zdarma ku každému matracu

Ku každému matracu Vám zdarma pribalíme chránič matraca a podložku pod matrac v hodnote 44€

 
Doprava ZADARMO od 30€

Pri nákupe nad 30€ získavate dopravu po celom Slovensku zdarma.

 
Doručenie do 3 pracovných dní

Všetky naše produkty Vám doručíme do 3 pracovných dní od objednania

Výnimočný ortopedický zdravotný matrac LutonLUX je 20 cm vysoký matrac, určený pre ľudí, ktorý uprednostňujú stredne tvrdé až tvrdé matrace a pre dospievajúce osoby, ktoré sa chcú vyhnúť problémom s chrbticou. Je vyrobený z vysokokvalitnej orthoDreamPUR peny, ktorá vyniká príjemnou pohodlnosťou, komfortom a dlhou životnosťou. Jadro (srdce) tvorí blok špeciálneho priedušného  orthoDreamPUR materiálu s otvorenou bunkovou štruktúrou (matrac je plnený vzduchom), ktorý mu dáva základ kvalitného ortopedického matraca na udržanie chrbtice v čo najlepšej a najprirodzenejšej polohe počas spánku. Svoje kvalitatívne vlastnosti si zachováva aj pri záťaži do 120 kg. Dostatočná hustota jadra orthoDreamPUR zabezpečuje, že matrac sa ani po dlhšom používaní nepreleží a udrží svoj elastický a podporný tvar.

Jednozónová pena navyše neobsahuje žiadne výrezy, čo je tiež zárukou dlhej životnosti. Vďaka 20-centimetrovej výške matraca ho môžete umiestniť na polohovací lamelový rošt, ale aj na posteľ s pevným povrchom. Veľkou prednosťou matracov z peny orthoDreamPUR sú aj ich ortopedické vlastnosti. Aj keď sa pri prvom použití môže zdať matrac z tejto peny až veľmi tuhý, pri dlhšom používaní sa jeho tuhosť zmierni a z matraca LutonLUX sa stáva komfortný a veľmi pohodlný spoločník. Matrac LutonLUX spĺňa všetky predpoklady na kvalitný spánok.

  Vďaka možnosti výberu výšky matraca Luton Lux 15cm, 17cm, 20cm alebo 26 cm si môžete prispôsobiť vzdialenosť postele od zeme aby sa vám dobre vstávalo.

Snímateľný poťah sa môže prať v práčke.

Poťahová látka so špeciálnou úpravou SILVER+ s iónmi striebra a antibakteriálnou a antiroztočovou úpravou blokuje a redukuje tvorbu škodlivých zárodkov a baktérií, výborne likviduje roztoče a má antimikrobiálny účinok.

Novinka

Tabuľka vlastností

Výška
20cm
26cm
Tvrdosť
tvrdé
tvrdšie
Nosnosť
do 120kg možnosť objednať do 170 kg
Pranie
áno
Zips
áno
Uloženie
pevný alebo lamelový rošt
Fyzio systém
základný ortopedický matrac
Záruka
5 rokov
Zdravotný ortopedický matrac
áno
Využitie
obojstranné
pre deti
pre dospelých
pre seniorov
Jadro
penové
Tvrdosť (1-5)
4

Mohlo by vás zaujímať aj

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)