• + darček!
Pri výbere Vám pomôže náš vyškolený špecialista

Matrac JASMINE výška 22 cm

275,00 €

Matrac JASMINE pre povznesenie ducha a uvoľnenie.

Celková výška matraca je 22 cm.

Pre objednanie matraca špecifického rozmeru nás kontaktujte.

 

Doprava ZDARMA od 10€

 

Doručenie do 3 pracovných dní

Rozmery
Množstvo

Jasmín je jeden z najvýznamnejších olejov na nervové ukľudnenie a proti depresii, uvoľňuje strach, napätie, nekľud a úzkosť, povznáša ducha, harmonizuje menštruáciu, ako tonikum maternice pomáha pri pôrode, podporuje sexuálnu túžbu. Elastická snímateľná poťahová látka JASMINE s krémovo-zeleno-fialovým logom s mikrokapsulami, ktoré uvoľňujú prírodné esencie a oleje a posilňujú harmóniu a pohodu tela, mysle a ducha.

Jadro pohodlného luxusného matraca poskytuje dokonalú podporu tela s hrubou vrstvou pamäťovej peny memoDreamPUR - na vrchnej strane mäkšou (2 cm), v druhej vrstve s tvrdšou (4 cm) a s nosnou časťou jadra z ortopedickej peny DreamPur zo spodnej strany 7-zónovo priečne zarezávanej, ktorá poskytuje  vhodnú ortopedickú podporu chrbtici. 

Príjemný elastický poťah z látky JASMINE krémovo-ružovo-zelený, moderne prešívaný, je snímateľný so zipsom ozdobeným ružovou výpustkou, s 3D  lemom v bielej farbe pre dokonalé odvetranie matraca. Celková výška matraca 22 cm. Antiroztočový a hypoalergénny.

Tabuľka dát

Výška
22cm
Tvrdosť
mäkšie
Nosnosť
120kg
Pranie
áno
Zips
áno
Polohovateľnosť
do 30°
Využitie
jednostranné
pre dospelých
pre seniorov
Jadro
pamäťové
sendvičové
Tvrdosť (1-5)
3
Komentáre (0)