• Výpredaj!
  • -40%
  • + darček!
Pri výbere Vám pomôže náš vyškolený špecialista

Matrac Bolton LUX výška 21 cm

316,67 €
190,00 € Zľava 40%

Najpredávanejší komfortný ortopedický 21 cm vysoký matrac so 7 zónovou profiláciou DreamPUR materiálu na oboch stranách. Matrac má rozdielnu tvrdosť na oboch stranách. 

Pre objednanie matraca špecifického rozmeru nás kontaktujte.

 

Doprava ZDARMA od 10€

 

Doručenie do 3 pracovných dní

Rozmery
Množstvo

Najpredávanejší komfortný ortopedický 21 cm vysoký matrac so 7 zónovou profiláciou DreamPUR materiálu na oboch stranách. Jadro matraca (srdce) je zložené z dvoch špeciálnych DreamPUR materiálov. Prvý tvorí ortopedické jadro matraca a druhý vystužuje jednu stranu a zároveň nahrádza kokos, ktorý je obľúbený a zároveň nechcený či už pre rôzne druhy kvality, veľkého množstva lepidla, roztočom...atd. V matraci Bolton LUX je vložený moderný Hard DreamPUR materiál, ktorý nahrádza kokos a predlžuje životnosť matraca. Nekvalitný kokos sa môže polámať (skákanie detí po matraci) a natrvalo poškodiť alebo zhoršiť ortopedické vlastnosti matraca. Náš Hard DreamPUR materiál odoláva záťaži viac, čím predlžuje jeho životnosť o niekoľko rokov.  

Matrac Bolton LUX je moderný luxusný s použitím tých najlepších a najmodernejších materiálov, ktoré sa momentálne nachádzajú na trhu s matracmi v tejto cenovej kategórii.

Poťahová látka so špeciálnou úpravou SILVERLife s iónmi striebra a antibakteriálnou a antiroztočovou úpravou blokuje a redukuje tvorbu škodlivých zárodkov a baktérií, výborne likviduje roztoče a má antimikrobiálny účinok.

LUX

Tabuľka dát

Výška
21cm
Tvrdosť
obojstranné
Nosnosť
130kg
Pranie
áno
Zips
áno
Uloženie
pevný alebo lamelový rošt
Fyzio systém
7 - zón
Záruka
5 rokov
Zdravotný ortopedický matrac
áno
Využitie
obojstranné
pre dospelých
Jadro
sendvičové
Tvrdosť (1-5)
3/4
Nový produkt

Mohlo by Vás zaujímať

Komentáre (0)