• + darček!
Pri výbere Vám pomôže náš vyškolený špecialista

Matrac LEMA memo silver výška 24 cm

400,00 €
S DPH

Luxusný obojstranný zdravotný ortopedický matrac vyrobený pre náročných klientov, ktorý uprednostňujú vysoké matrace (výška matraca 24 cm) umožňujúce dokonalý oddych a relax počas spánku.

Pre objednanie matraca špecifického rozmeru nás kontaktujte.

 

Doprava ZDARMA od 10€

 

Doručenie do 3 pracovných dní

Rozmery
Množstvo

Matrac ponúka príjemný pocit počas vášho oddychu ako aj jemnosť, vzdušnosť a možnosť si vybrať tuhosť vďaka jeho obojstrannému využitiu. Jeho jadro tvorí blok špeciálneho priedušného orthoDreamPUR materiálu s otvorenou bunkovou štruktúrou (matrac je plnený vzduchom), ktorý mu dáva základ kvalitného ortopedického matraca na udržanie chrbtice v čo najlepšej a najprirodzenejšej polohe počas spánku. Poťahová látka obsahujúca striebro blokuje a redukuje tvorbu škodlivých zárodkov a baktérii, taktiež výborne likviduje roztoče a má antibakteriálne účinky. Plastické prešitie poťahu či už z jednej strany pamäťovým MEMO alebo z druhej strany ORTHO DreamPUR materiálom + 250g/m2 dutým silanizovaným vláknom vytvára príjemnú kontaktnú vrstvu na povrchu matraca, ktorá vám zaručuje dokonalé uvoľnenie počas spánku.

Fyzio systém –

1. Strana - MEMO: poťahová látka je prešitá s 2 cm pamäťovej peny MemoDreamPUR + 250g/m2 dutým silanizovaným vláknom - zóny sa vytvoria samostatne (tvrdosť 3)

2. Strana – ORTHO: poťahová látka je prešitá s 2cm orthoDreamPUR penou + 250g/m2 dutým silanizovaným vláknom (tvrdosť 4).

Tabuľka dát

Výška
24cm
Tvrdosť
obojstranné
Nosnosť
do 130kg možnosť objednať do 160kg
Pranie
nie (odporúčame chránič matraca)
Zips
nie
Uloženie
pevný alebo lamelový rošt
Fyzio systém
obojstranný (MEMO + ORTHO)
Záruka
5 rokov
Využitie
obojstranné
pre dospelých
pre seniorov
Jadro
pamäťové
Tvrdosť (1-5)
3/4
chat Komentáre (0)